Блог

Забагато стресу? Поради щодо розслаблення.

2018-06-22 10:46:00

Забагато стресу?

Поради щодо розслаблення.

В умовах сучасного світу на нас тисне надмірно багато інформації, зобов’язань та потреб.

Соціум вимагає бути ідеальним. Багато роботи, друзів, новин, зустрічей і так до безкінечності. Всі хочуть бути успішними та все встигати. Іноді ми настільки захоплюємось роботою, що вигораємо.

Ми пропонуємо Вам метод уникнення стресу в житті.

  1. Тримайтеся подалі від соціальних мереж.

Величезною причиною стресу є будь-які соціальні медіа, будь то ваш телефон або обліковий запис facebook. Постарайтеся витрачати на ці речі обмежену кількість часу. Вимкніть телефон або залиште його у своєму автомобілі, щоб не піддаватись спокусі нав'язливо перевіряти його кожні кілька хвилин.

Залиште свій ноутбук закритим і вимкніть свій робочий стіл, щоб не спокуситись перевіряти свої облікові записи в Інтернеті.

Якщо соціальне середовище є достатньо великим стресором у вашому житті, розгляньте можливість вимкнути його повністю. Деактивуйте свої соціальні облікові записи онлайн на декілька тижнів або місяців, доки ви не відчуваєте, що вони більше не турбують вас.

2. Не дивіться телевізор. Телебачення переповнене яскравими картинками, негативними новинами та програмами, які збільшують рівень стресу.

3.Проведіть час на самоті.

Часто люди навколо нас викликають в нас найбільше занепокоєння, тому є сенс проводити якийсь час лише на самоті.

  • Виділіть час для себе. Спробуйте відправитися на вихідні у місце, де ви можете подумати.

  • Скасовуйте плани з друзями, якщо ви перевтомлені розпорядком тижня.Важливо мати час на себе, перш ніж ділитися ним з іншими.

  • Знайдіть час для того, аби побути подалі від своєї родини. Неважливо, наскільки сильно ви їх любите, всім потрібно трохи часу, окремо від своєї родини, щоб зберегти хороший настрій.

4.Уникайте ваших відомих стресових факторів.

Якщо ви знаєте, що майбутній тест чи нарада є причиною вашого стресу, спробуйте витратити час не думаючи про нього, щоб запобігти додатковому занепокоєнню.

Встановіть тверді межі для того, коли ви готові впоратися з цими стресами, якщо вони пов'язані з роботою. Обіцяйте собі працювати лише до певної години, після чого ви будете перемикатися на активність для звільнення від стресу.

Якщо певна людина або діяльність є відповідальною за ваше самопочуття, уникайте їх. Проведіть час, щоб подумати про те, чому це вас турбує і вирішіть проблему.

 

Сподіваємось, наші рекомендації допоможуть Вам уникнути стресу.

Напишіть свої методи боротьби з негативними емоціями в коментарях.

Попередня