Блог

Офіс компанії Fiverr в Тель-Авіві

2018-06-10 22:18:00

Fiverr - найкрупніший в світі сервіс з продажу та купівлі послуг за 5 доларів. Тут пропонують все, що завгодно, від перекладів чи уроків фізики до різноманітних, цікавих і навіть дивних послуг, наприклад, надування та лопання кульок, загалом, все, що можна придумати. Таким чином, компанія об'єднує "продавців" - виконавців та фрілансерів - з "покупцями" - підприємцями малого бізнесу в усьому світі.

Новий офіс компанії в Тель-Авіві розташувався в щойно реконструйованому історичному будинку; в процесі перебудови до існуючих чотирьох поверхів були додані ще три. Офіс займає поверхи з першого по шостий - це відкритий простір та блоки переговорних з додаванням різних видів обслуговуючих приміщень, наприклад "телефонних будок", обідніх зон, місць зустрічі, тощо. На верхньому поверсі є відкрита тераса а також розташована громадська зона для співробітників з конференц-залами, кафе і тренажерним залом.

 

Загалом автори проекту змогли створити офіс, в якому комфортно всім - як працівникам, так і гостям. Адже в ньому присутня атмосфера спокою та тепла. А чи хотіли б Ви працювати в такаому офісі?