Блог

Офіс Facebook

2018-06-29 10:19:00

Facebook названо найкращою компанією для роботи у 2018 році - давайте заглянемо у його офіс у Нью-Йорку, де співробітники насолоджуються приватним шеф-кухарем і можливістю працювати стоячи, сидячи та навіть лежачи на дивані.

 

 

Facebook - компанія, яка на кінець грудня 2017 року оцінювалась у 501 млрд доларів - налічується майже 23 165 осіб. Близько тисячі з них працюють в офісі на Манхеттені, розробленому Френком Гері, який також є членом команди компанії Instagram. Facebook займає чотири поверхи будівлі, яка колись була унікальним магазином Wanamaker.

 

Оскільки офіс є величезним та має настільки багато працівників, то легко загубити людей. Цей екран дозволяє вводити ім'я співробітника, і він покаже вам, де він сидить.

 

 

Наша наступна зупинка - це новий офісний медіа-простір, який використовується для зйомок інтерв'ю Facebook Live. Місце має повноцінну сцену та класичний вид на Нью-Йорк.

 

 

В офісі розміщено кілька закусочних барів. Всі продукти харчування та напої абсолютно безкоштовні (і необмежені!) для працівників.

 

 
Але визначальною рисою цього офісу є його мистецтво. На всіх поверхах розкидані творчі роботи, створені відвідувачами художниками та працівниками.
 
 

Найбільше всіх дивує поєднання великої кількості яскравих кольорів та різноманітних робочих місць. Адже можливість працювати за такими столами зі змінними положеннями є неоціненною перевагою для працівників.

 

Менше стресу та більше задоволення від роботи.

 

А Ваша компанія вже має такі столи? Ви можете замовити їх тут - http://stiystil.com.ua/ua/view/stil-z-elektro-reguluvanniam-14


 
Попередня