Блог

Методи боротьби з депресією в великих компаніях

2018-08-26 21:28:00

Всім нам добре відомо, що коли людина віддано та багато працює в компанії, в неї часом стається "перегрів". А якщо працівників багато, це може перерости у суспільну депресію.
Саме тому багато великих корпорацій почали вводити в свою практику різні методи боротьби з депресією.
Ми відібрали для Вас найцікавіші.
1. Програми для душевного відпочинку
Багато компаній мають свої місця для усамітнення та релаксації, пропонують йога класи та класи з медитації. Це допомагає працівникам відновити сили, якщо в них присутній ефект перевтоми.
2. Ігрові зони
Міні футбол, настільний теніс та навіть старий добрий Пекман - дуже багато компаній виділяють цілий простір під ігрові зони, аби працівники могли перезавантажитись та розслабитись.
3. Відкритість до тварин. 
Багато компаній гігантів типу Proctor and Gamble, Amazon та Etsy дозволяють своїм працівникам брати на роботу своїх чотирилапих улюбленців. І це є певним методом для розслаблення, адже наші улюбленці допомагають відчути себе як вдома.
4. Зменшення домашнього навантаження
Google, як піонер різних цікавих пропозицій для співробітників запровадив посаду консьєржа, який буде домовлятися за стрижки, резервувати похід в ресторан чи до лікаря замість Вас. А компанія Proctor and Gamble виділяє 16 годин для проведення з дітьми в шкільних виставках чи походах. І ці години не вираховуються з відпустки. 
5. Задаволення максимальної кількості потреб на роботі.
Деякі компанії-гіганти навіть будують клініки та фітнес центри на своїй території, для того, аби працівник міг відвідати лікаря під час обідньої перерви.
Фітнес,ігри, тварини та лікування - а що цікавого пропонують в Вашій компанії для зменшення рівню стресу працівників?
Поділіться з нами та друзями своїм баченням для покращення роботи в офісі 
А ергономічні столи, які дбають про Ваш комфорт можна придбати тут - www.stiystil.com

Попередня