Блог

Чому Важливо організовувати робочий простір?

2018-07-11 10:02:00

 

Якщо ви коли-небудь витрачали двадцять хвилин на пошук документа, на який можна було б стратити дванадцять секунд, ви маєте певне розуміння цінності організованого робочого місця. Фізичні системи, що зменшують безлад, і допомагають знайти те, що вам потрібно, позитивно впливають на створення порядку та зменшення стресу.

Ви можете мати бездоганну пам'ять, яка допоможе вам знайти кожен шматок паперу на кожній стопці, однак хтось з ваших співробітників може потребувати знайти ті самі папери, не маючи належної можливості їх отримати. Якщо ви не працюєте в офісі з однією особою, ви, швидше за все, будете шукати речі чи документи, які ваші співробітники відклали, і вони будуть шукати те, що ви перенесли. Організація робочого місця може допомогти зменшити розчарування у пошуку предметів, які повинні бути легко доступними. Позначення конкретних місць для різних типів документів та інструментів. Працюйте зі своїми колегами, щоб створити культуру робочого місця, в якій елементи розміщуються там, де вони належать, а не відкладаються, щоб бути організованими пізніше. Позначте свої коробки, шухляди, лотки та папки файлів, а також навчайте нових співробітників стежити за вашою системою, щоб вони були на борту з вашими організаційними системами з самого початку. Видаліть речі, які ви не використовуєте регулярно, щоб вони не займали зайве місце та не ускладнювали пошук предметів, які вам дійсно потрібні.

Окрім хвилин і годин, які ви заощадите, не шукаючи необхідних предметів, організоване робоче місце може покращити ефективність, налагодивши робочі процеси. Організоване підприємство зберігає матеріали, максимально наближені до того місця, де вони фактично використовуються. Організований бухгалтерський відділ зберігає останні файли від поточних клієнтів, де вони є найбільш доступними, а старіші файли з неактивних клієнтів зберігаються в місцях зберігання, де їх все ще можна знайти. Приділяючи час організації робочого простору в залежності від діяльності компанії, Ви не лише покращуєте робочий процес за рахунок заощадження часу, але і змушуєте себе обдумати різні аспекти вашої діяльності та про те, як ефективно та систематично підходити до них.

Організація робочого місця полягає не лише в знаходженні постійних місць для найважливіших предметів та навчання працівників порядку. Організація робочого місця - стан розуму, який потребує постійної роботи. Створюйте культуру збереження вашого простору в чистоті та організованості, пишаючись ефективними фізичними системами та похваливши та нагороджуючи працівників, які до цього серйозно підходять.

Чи є у Вашій компанії цікаві рутини для збереження упорядкованості робочого простору?

Можливо Ви використовуєте ергономічні столи чи окремі кімнати для розміщення документації чи інших офісних речей? Поділіться з нами своїми ідеями.

 

Попередня