Блог

5 вправ для звільнення від болю в шиї

2018-01-02 14:12:00

Сидите цілий день за комп’ютером? Ці вправи допоможуть Вам забути про біль в комірцевій зоні.

Не зважаючи на те, спали Ви цілу ніч в дивній позі чи провели цілий день працюючи за комп’ютером, швидше за все, Вас турбує біль в шиї. Хрускання при повороті голови не лише болюче але й може бути чинником Вашого головного болю та болю в грудному відділі.

Ми пропонуємо Вашій увазі 5 легких вправ, які допоможуть Вам відчути полегшення, а також, при постійному виконанні, значно зменшать Вашу біль.

 

 

 

1.Розтягнення шиї в сидячому положенні

Ця вправа лагідно розігріє шию з обох боків.

Сядьте на підлогу в турецьку позу або на стільці зі на підлозі. Випряміть праву руку коло правого коліна. Ліву руку покладіть на голову та легко потягніть голову ліворуч. Рукою можна легенько натиснути, аби відчути більше розтягнення. Праву руку можете поставити на коліно або поруч на підлогу для стабілізації корпусу. Рух повинен бути легким та повільним. Ніколи не розтягуйте шию з надмірним натиском. Затримайтесь в такому положенні 30 секунд, а тоді повільно поверніть голову в початкове положення. Повторіть з іншої сторони.

 

 

 

2.Розтягнення шиї вперед

Обійміть руками голову для розтягнення задньої поверхні шиї та верхнього грудного відділу.

Сидячи рівно, втисніть таз в підлогу. Почніть повільно та лагідно опускати голову вперед, притискаючи підборіддя до грудного відділу. Затримайтесь на 30 секунд в даному положенні та поверніть голову в початкове положення.

 

 

 

3. Розтягнення шиї з руками позаду

Цю вправу сміло можна виконувати де б Ви не були і вона допоможе Вам якісно розтягнути бокові м’язи шиї.

Встаньте з ногами на ширині тазу. З’єднайте  руки позаду спини. Візьміть лівою рукою праву руку за зап’ястя .

Повільно потягніть праву руку від себе за допомогою лівої руки. Для збільшення розтягнення, нахиліть голову ліворуч. Затримайтесь в даному положення 30 секунд. Повільно підніміть голову та відпустіть руку.

Повторіть з іншою рукою.

 

 

 

4. Розтягнення плечевого поясу сидячи на підлозі

Чудова вправа для зменшення болю в плечах та головного болю.

Почніть з пози дитини. Залишіться в ній на кілька секунд для максимального розтягнення плечей. З’єднайте руки позаду в замок. Почніть піднімати руки вгору. Одночасно відривайте сідниці від п’яток. Залишайтеся в максимально комфортній позиції 10 секунд. Без зміни положення рук опустіть сідниці на п’ятки. Знову затримайтеся на 10 секунд. Повільно опустіть руки та поверніться позу дитини.

 

 

 

5. Розтягнення грудного відділу

Сядьте на коліна. Розмістіть лодоні позаду себе на відстані приблизно 8 см. Прижимаючи таз в підлогу, з’єднайте лопатки та зробіть глибокий вдих в груди. Опустіть голову позаду. Затримайтесь на 3 вдихи, поверніться в початкову позицію. Повторіть 2 рази.

Уникайте перегину шиї.

Всі вправи повинні виконуватись повільно та без болю, адже лише за таких умов тіло вчиться повністю розслаблятися.

 

 
Попередня

Оплата частинками від Monobank, без відсотків і комісій на 4 платежі (3 місяці). Перший платіж знімається після отримання товару.

загальна сума замовлення грн