Про компанію 

Історія нашого розвитку багата подіями та перемогами

У нас було бажання і ніщо не могло нас зупинити

     Ми проводимо все більше часу сидячи. Працюємо, відпочиваємо, розважаємося 6 - 8- 10, а інколи 12 годин на день. Мабуть усі розуміють, що це погано, але часто нічого не можуть з цим вдіяти. Відвідування спортивного залу чи інша фізична активність після роботи нездатна нівелювати шкоду яку ви собі завдаєте тривалим сидінням. Біль у спині, порушення постави, сповільнення обміну речовин та циркуляції крові, слабкість м’язів, надлишкова вага, зниження продуктивності праці - це далеко не всі наслідки регулярної роботи сидячи. Чи хотіли би ви це змінити?                       Пропонуємо Вам рішення, яке вже давно використовують на заході. Це столи з регульованою висотою поверхні. Основна ідея таких столів полягає у чергуванні роботи сидячи та стоячи. Люди які вже працють за такими столами підтверджують позитивний вплив регулярної зміни положення тіла протягом робочого дня. Це приплив енергії, покращення концентрації, втрата зайвої ваги, зникнення болю в спині та тільки позитивні емоції.                       Створюючи STIYSTIL ми докладали максимум зусиль для того, щоб викликати у Вас лише позитивні емоції починаючи від замовлення столу, його доставки, встановлення та щоденного використання. STIYSTIL якісно зроблений та легкий у користуванні. Він готовий до використання відразу з коробки та встановлюється на вже існуючі меблі. Також ми безкоштовно доставимо його Вам до дверей будинку у зручний для Вас час. Вам залишається лише зробити замовлення у нас на сайті.

Як ми створювали STIY STIL

1

Почалося все з того, що ми не змогли придбати в Україні стіл для роботи стоячи, який можна встановлювати на вже наявні меблі. Довелося замовляти з Європи, що в кінцевому результаті дуже негативно вплинуло на ціну. Тому, проаналізувавши ринок, ми вирішили розробити свій варіант столу з регульованою висотою.

2

Мета, яку ми ставили перед собою, - це зробити якісний та надійний продукт. Перший прототип, другий, третій … щоразу ми щось випробовували, оптимізовували, змінювали. Матеріал та колір поверхні, обробка металу, конструкція механізмів, форми. І ось ми отримали зразок, який можна запускати у виробництво.

3

З самого початку вирішили знайти постачальників компонентів, а збірку проводити своїми силами, щоб мати змогу контролювати якість кінцевого виробу. Про те, як ми шукали виробників, які зможуть забезпечити потрібну нам якість та які б були в стані маштабуватися до потрібної нам кількості, можна написати далеко не одну статтю :)

Врешті - решт ми отримали стіл - надійний, стійкий і якісний, який з гордістю можемо показувати людям та пропонувати працювати за ним. Ми розуміємо, що він потрібен справді багатьом і готові працювати для нашого користувача.

Результати нашої роботи
1Ми використовуємо лише надійні та якісні матеріали 2Завжди наявний товар 3Безкоштовна доставка до дверей 4Покупець повністю захищений

Детальніше про нас

STIYSTIL - українська компанія виробник столів регульованих по висоті для роботи сидячи та стоячи.  Виробництво знаходиться у м. Львів.

STIY STIL - компанія, що дбає про здоров’я та комфорт людей Шанує своїх клієнтів та намагається покращити їхнє життя
Каталог STIY STIL

Оплата частинками від Monobank, без відсотків і комісій на 4 платежі (3 місяці). Перший платіж знімається після отримання товару.

загальна сума замовлення грн